W dniach 2-10 czerwca br. w Węgierskiej Górce rozegrany został Ogólnopolski Turniej Szachowy Stowarzyszenia CROSS. W zaworach wystartowało 29 zawodników i zawodniczek. Nasza zawodniczka Teresa Dębowska gromadząc 7,5 punktu z 9 partii zdobyła pierwsze miejsce.
Gratulujemy!
Wyniki znajdziesz - tutaj.




