Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących "Syrenka" oraz koordynator zawodów Joanna Popławska w ramach projektu "Czas wystartować 8" zapraszają na Ogólnopolski Turniej Niewdomych i Słabowidzących w warcabach.
Zawody rozegrane zostaną w dniach od 15 do 25 sierpnia br. w Ustroniu.
W zawodach mogą uczestniczyć osoby niewidome i słabowidzące, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualne orzeczenie równoważne. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy:
Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju!
Więcej szczegółów znajdziesz w komunikacie organizacyjnym - pobierz.




